Підготовка матеріалів для розробки проектів зовнішнього та внутрішнього електропостачання
Отримання технічних умов
Отримання вихідних даних для проектування
Розробка та узгодження проектів електропостачання
Отримання рішення щодо проекту
Проектування об'єктів будівництва та реконструкції
Проектування систем заземлення та блискавкозахисту
Проектування електричного освітлення
Проектування систем електропостачання технологічного обладнання
Розробка технічного завдання та проекту впровадження ЛУЗОД (АСКУЕ)
Проектування електропостачання
«Українські електричні системи» — компанія, що спеціалізується на проектуванні та будівництві зовнішніх та внутрішніх електричних мереж промислових об’єктів та приватних осіб у масштабі країни. Ми розробляємо та узгоджуємо проекти електропостачання на всіх етапах:
- Передпроектне впровадження промислового об’єкта у централізовані інженерні комунікації.
- Розробка та узгодження документів, що відображають схему зведення об’єктів з подальшим їх підключенням до інженерних мереж.
- Схвалення пакета документів у відповідних інстанціях.
Проект електропостачання
Мережа, що успішно функціонує, базується на проекті електропостачання. Йдеться про безпечну та ефективну схему електропроводки, спроектовану до початку косметичного ремонту. Грамотний електропроект дозволить зберегти кошти, домогтися надійного і якісного монтажу проводки на території об’єкту, що будується. Схема всієї електромережі відображається у проекті електропостачання. Документ базується на
плануванні об’єкта, включає трансформаторні підстанції, кабельні лінії та навіть розетки.
Електрозабезпечення об’єкта можна проектувати як для системи електропередачі загалом, так і для окремих пунктів доступу до енергії. Розробка проекту електропостачання – це прерогатива кваліфікованих спеціалістів, такі речі не можна довіряти дилетантам. Від якості проектування залежить витрати на електромонтажні роботи. Не можна забувати і про комфортну експлуатацію ліній у довгостроковій перспективі.
Як проектувати електрику в приватних будинках та квартирах
Схема розробляється на початковій стадії капітального ремонту, після чого продумуються дизайнерські рішення та план розташування меблів у приміщенні. Такий підхід дасть господареві можливість уникнути приховування розеток елементами інтер’єру. Проектування електропостачання дозволить вірно розрахувати навантаження з урахуванням задіяних потужностей:
- систем кондиціювання;
- побутової техніки;
- допоміжних електроприладів;
- комплексів «Розумний дім».
Якщо ви користуєтеся електроопаленням, без розробки та погодження проекту електропостачання теж не обійтись. У документацію слід додати відеоспостереження та охоронні системи. Всі ці компоненти створюють навантаження на мережу.
Електропроекти офісів та торгових приміщень
Головний параметр — кількість електроприладів, необхідних успішного функціонування торгової точки. Магазин потребує хорошого освітлення, а в офісному просторі домінує оргтехніка. Зважайте на ці нюанси при розподілі навантаження на систему. Правильно вибирайте локації для точок живлення.
Проектування промислового електропостачання
Для промислових підприємств розробляти електропроекти набагато складніше, ніж для офісів чи квартир. Завод споживає електрику у величезних обсягах, причому робиться це постійно. На перше місце виходить параметр потужності струму – якщо він виявиться недостатнім, ви не зможете забезпечити безперебійне функціонування всього обладнання. Підвищені навантаження, що перевищують розрахункові потужності, здатні вивести з ладу проводку. Окремим пунктом йде проектування аварійної подачі електроенергії.
Отримання техумов на електрику
ТУ (технічні умови електропостачання) — важливий елемент проектування електромереж. Отримання цього документа є обов’язковою умовою, без нього ви не зможете підключитись до загальних інженерних комунікацій. Отримання цього документа є обов’язковою умовою, без нього ви не зможете підключитись до загальних інженерних комунікацій.
Технічні умови електропостачання являють собою сукупність вимог до об’єктів, що підключаються. Якщо ви маєте намір інтегруватися в єдину мережу або наростити заявлену потужність, без отримання ТУ на електропостачання не обійтися. Самостійне одержання паперу не складе особливих проблем, але якщо ви не хочете витрачати час на ходіння інстанціями, рекомендуємо скористатися послугами нашої компанії.
Блискавкозахист та заземлення
Приєднання фази та нуля – стандарт для нормальної роботи електричних комунікацій. Ось тільки самовільне підключення може становити небезпеку для ваших сусідів. Щоб уникнути аварійних ситуацій, необхідне встановлення системи заземлення та блискавкозахисту. Такі пристрої діляться на п’ять категорій:
- TT;
- TN-C;
- TN-S;
- TN-C-S.
Для приватних будинків та міських квартир підійде будь-яка з перерахованих систем. Є й конструктивні відмінності, які регламентуються ПУЕ — вони залежать від характеристик електроустановок та приміщень. У нових житлових комплексах системи заземлення монтуються обов’язково. Вибір моделі здійснюється на момент проектування. Ідеальної системи не існує — кожна має свої плюси та мінуси. Перед покупкою проконсультуйтеся зі спеціалістами, оскільки без знань та досвіду неможливо зробити правильний розрахунок захисного заземлення та побудувати потрібний контур заземлення, який включає горизонтальні та вертикальні провідники.
Компанія «Українські електричні системи» пропонує повний комплекс послуг з проектних робіт, що включають розробку проекту електропостачання, отримання технічних умов на електричне постачання та професійний розрахунок заземлення. Також компанія надає електромонтажні, роботи, будівництво житлових та громадських будівель.
вул. Верховинна, буд. 80А
м. Київ, 03179
Показати на мапі >>
Copyright © Українські електронні системи.
Розробка сайту Novik